Özellikle genç kızların favori giysileridir. Etek modelleri normal hayatta çok şık modern etekler süslüyor adeta bizleri. Birde abiye arzında yer alan etekleri bir düşünsenize.

Özel gece davetlerde her ne kadar abiye model olarak elbiseler ağırlıkta olsa da bazı farklı düşünen fenomen genç kesim kişiler bu tarz özel gecelerde etek modellerini daha da tercih etmekte.

Bu kitlenin taleplerini görmezden gelemeyen moda tasarımcıları 2014 ün abiye etek modelleri kreasyonlarında, konuşturmuş adeta tüm etek modellerini. Her farklı vücut tipini özel tasarım eteklerin yer aldığı kreasyonlarda çok çarpıcı renklerden oluşan modeller. 2014 ün özel davetlerinde çok revaçta olmaya başladı daha şimdiden.

Sizlerde herkesin yaptığının dışında bir etek kombini yaparak gözleri kamaştırmak mı istiyorsanız? Birbirinden güzel ve özel abiye etek modellerine göz atıp, içlerinden birini seçmek ve giymek düşüyor sizlere sadece. Özel davetlerde sizlere eşlik edecek olan etek modellerini; farklı tür üst kombinler ile uyarlayarak eteğinizi farklı bir gecede de kullanmanız mümkün olabilir. Hepimiz biliyoruz ki düğün veya başka bir organizasyon için almış olduğumuz bir elbiseyi bir daha önümüzdeki her hangi bir davet te giymek istemeyiz. Çünkü onunla daha yakın bir zamanda kişilerin karşısına çıkmışızdır. Fakat abiye etekler bu sıkıntıyı ortadan kaldırabiliyor. Nasıl mı? Örneğin bu akşam katılacağınız bir davette eteğinizin üzerine beyaz şifon bir gömlek giyerek katıldıysanız eğer, iki hafta sonra ki davette aynı etek ile üzerine sarı yada lacivert kalın atlet bir üst kombinleyerek, görüntünüzde fark yaratarak bir eteği birkaç davette kullanmanız mümkün olabilecektir. Bu yüzden elbiseye nazaran eteklerin daha çok tercih edildiği görülmektedir. Sizlerde bu tercihlerde bulunan kişilerin arasında iseniz eğer gelin şimdi sizlerle hep beraber 2014 yılına dair abiye etekler nelermiş, nasılmış bir bakalım, sonra da gidip beğendiğimiz modelin aynısından alalım. Bacaklarının güzelliğini güvenen bayanlar kısa etekler 2014 abiye etekleri sizler için tasarlandılar. Kloş model deri kumaştan özel tasarım etekler ile davetlerde akılları baştan almanız mümkün oluyor.

abiye eteklerAsimetrik kesimlerin yılı olan 2014 modasında eteklerde kendini gösteriyor bizlere bu modellere örnek önü çapraz kesim özellikle pastel rengindeki bu etek modellerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle çapraz kesimin verdiği cazibe ile erkeklerin beğenisini kolaylıkla kazanmış olabileceksiniz.

Kısa etek modelleri üzerinde neon renklerin yer aldığı abiye etek modelleri de gecelerde kendini gösterecek bol bol. Neon renginin üzerine; ışıltılı sim uygulamalarıyla sadece abiye gecelerinde giyilebilecek bir etek modeli tasarımlar arasına girmiş ilk defa, iyisi de girmiş çok da hoş olmuş.

Özel davet gecelerinin en zarif etek modeli denin ce akla ilk gelen kalem etek modellerdir. Bu sezonda da zarifliği ile kendini gecelere atmak isteyen kişilere kalem etek modelleri oldukça bol bol sunulmuş. Geçtiğimiz sezonlarda kalem etek modelleri daha çok tek renklerden oluşurken, bu sezondaki tüm kalem etekler çeşitli çiçek figürleri ile bezenmişler. Sizlerde çiçekli giysilerden hoşlanıyorsanız eğer bunları hemen almanızı tavsiye edebilirim. Çünkü bu etekler hem beğendiğiniz modeller olurken hem de modanın en gözde tasarımları arsında yer alıyor.

Kısa etekler gibi uzun etekler de bu sezon etek kreasyonları arasında ben etek giyerim giymişken de uzunu severim diyenlere uzun etek modelleri yine deri dar kesim etek modelleri ve şifon etek modelleri ile sezonda en başta öne çıkıyor.

One Reply to “Abiye Etekler”

  1. abiye etek diye internette aratıyorum o kadar çok model çıkıyor ama gel gör ki gerçek hayatta onları göremiyorsunuz standart modeller dışında pek birşey bulamadım. O kadar heveslenip de bulamamak çok kötü yaaaa

Comments are closed.

Posted in Genel