Eldiven Modası

Moda dünyasına ilk adım attığı zamanlardan itibaren bayanların gözdesi olan eldivenler, hemen hemen tüm koleksiyonlarda kimi zaman sade kimi zaman desenli hatta tek parça kullanımıyla adından söz ettiriyor. Sizde seçeceğiniz eldivenlerle nostaljik, çılgın, özgün, sofistike, hanım hanımcık, masum ya da seksi görünebilirsiniz.

Kullanılmaya başlandığı ilk zamanlarda sadece elleri soğuktan koruyan parçalar olarak bakılan eldivenler artık bayanlar için kış şıklığında olmazsa olmaz bir detay. İster kadifeden siyah bir eldiven kullanın ister canlı bir sarı; ister parmaksız versiyonlarını ister trikodan olanı seçin siz de eldivenlerle çok tarz görüneceksiniz. Üstelik eldiven modasındaki seçenekleriniz çok bol. Örneğin bileklere kadar uzanan ya da kolları da kaplayan modellerle son derece şık olabilirsiniz.

eldiven-modasıKıyafetleriniz ve kullanacağınız diğer aksesuarlarla birlikte eldivenlerde giydiğiniz anda havanızı değiştirecek ve dingin bir tarzınız varsa özgürlüğün tadını çıkarabileceksiniz. Ya da asi bir havayı benimsemişseniz ipek ya da kadife modelleriyle hanım hanımcık bir görüntüye kavuşabileceksiniz. Kullanacağınız deri modellerle bir moda ikonu ya da asi bir kız havasına bürünebilirsiniz. Tek eldiven kullanımı dahi sizi sıradanlıktan uzaklaştıracaktır. Krokodil, uzun, kısa, triko, parmaksız, deri, sade, desenli ve daha birçok model sizi bekliyor üstelik bu şıklık için dünyanın parasını da dökmenize gerek yok. Örneğin iş yemeğinde siyah elbisenizle birlikte kombine edeceğiniz deri eldivenler size ağır bir şıklık katacaktır. Ya da günlük hayatınızda değişik renklerle kombinlediğinizde eldivenleriniz tarzınıza ilginç bir hava katacak ve bakışları üzerinizde toplayacaktır. Dilerseniz şık bir bilekliği eldiveninizin üzerine takabilir özellikle kadife ve dirsek boyunu aşan modellerde nostaljik hot couture hava yakalayabilirsiniz.