Honeywell Tecton Cold Storage

Derin dondurucu ve soğuk olan hava depolarında çalışmak oldukça zordur. Honeywell Tecton Cold Storage el terminali yoğun barkod okuma işlemleri için üretilen ve sağuk ortam/freezer/derin dondurucu soğukluğuna dayanıklı yapısı ile bilinen bir modeldir.

honeywell-tecton-cold-storage Cold Storage el terminali Microsoft Windows Mobile 6.5 ve Microsoft Windows CE 6.0 mobil işletim istemleri ile oldukça fazla uyum sağlamayı başarmıştır. Bataryası düşük sıcaklıkta çalışmaya ayarlanmış olan Honeywell  el terminali özel ısıtma sistemine sahip olan dokunmatik ekranı vardır. Çok soğuk mekânlara uyum sağlayabilen  Cold Storage el terminali yaz mevsiminde yaşanan aşırı sıcak ve nemli ortamlarda da hiçbir şekilde performansını kaybetmemektedir. Üstün tarama performansına sahip olan Honeywell Tecton el terminali eldivenli eller için tasarlanmış olan büyük tuşlara sahiptir. Cold Storage el terminali 1.8 metre beton zemine düşme karşılığında işlevlerini yerine getirmeyi başaran bir ürün olmuştur. Ayrıca el terminalinin IP65 toz ve su geçirmez özelliği vardır. Bütün bu özelliklere sahip olan Honeywell  Storage el terminali işletmelerin bütçe dostu olarak adını duyurmayı başarmıştır.  Tecton  el terminali elde ya da forklifte kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 55 tuş ve 32 tuş takımı seçeneklerine sahip olan Honeywell  el terminali bu sayede her türlü ihtiyaçları karşılama yeteneğine sahip olmaktadır. Ele oturan tasarım seçeneği bulunan Honeywell Tecton Cold Storage el terminalinin PXA320 806 Mhz işlemcisi vardır. Tecton el terminali 256 MB SDRAM ile ’56 MB flash bellek kapasitesi sayesinde daha fazla veri saklaması gerçekleştirebilmektedir. 3 MagaPixel kameraya sahip olan  Cold Storage el terminali 626 gram hafifliğindedir. Ayrıca Honeywell Tecton el terminalinin boyutları 223 mm, 86 mm ve 50 mm. olmaktadır.

Tecton  el terminali 1 boyutlu (tek boyutlu- lineer) ve 2 boyutlu ( karekod) kodları diğer cihazlardan daha seri bir şekilde çözer. Okuma haricinde dijital resim ve elektronik imza yakalama seçeneklerini başka bir cihaza gerek duymadan tek başına halledebilir.