2017 ilkbahar/yaz İmza Takım Elbise Modelleri Ve Fiyatla ile ilgili merak ettiklerinizi en ince ayrıntısına kadar sizler için araştırdık.

Özgeçmiş

Hatay’da dört erkek kardeşin girişimi ile 1999 yılında İmza marka olarak tescillenerek erkek giyim sektörüne sağlam bir adım atmıştır. 2005’de perakende satış mağazasının açılımı ile marka Türkiye çapında hızlı bir şekilde tanınmaya başlamıştır. Yurt genelinde 54 mağaza ve 150 bayi ile erkek giyim için hizmet vermektedir.

İmza takım elbise modelleri ve fiyatları

Erkek giyimin demirbaşı olan takım elbiseler hem ofis hem de özel davetlerin vazgeçilmezidir. Modern ve İtalyan tarzı kesimi ile İmza takım elbise her daim şıklığınızı ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Farklı kumaş desenleri ve modern teknoloji ile yerli üretim ve yerli dikiş kullanarak üretilen takım elbiselerde kaliteyi uygun fiyata alabileceksiniz. Şıklıkta bir adım önde olmaya düşleyen erkeklerin tercihi olan İmza markası, yaz sezonunun girmesiyle açık renk ve hafif kumaşla üretilen takım elbise modelleri mağazalarda yerini almıştır.

İlkbahar/yaz 2017 İmza takım elbise kolleksiyonunda açık tonlar olarak gri, bej ve toprak tonlarının yanısıra koyu ton olarak lacivert de yer almaktadır. Kareli kumaş, bordo çizgi ya da yelekli takım seçenekleri ile birçok kombinasyonu bir arada bulmanız mümkün.

İmza takım elbise modelleri ve fiyatları 250-550 TL arası değişen fiyat aralıkları ile birçok seçeneğe sahip. Yeni sezon İmza takım elbise modellerinde ise net %50 indirim ile mağazalarda sizleri bekliyor. İmza ceremony kreasyonundaki takım elbiselerin set fiyatı ise sadece 849.99 TL. Yeni sezon ceket, pantolon, gömlek kombinasyon fiyatı da gayet uygun sadece 349.99 TL. İlkbahar/yaz 2017 damatlık takım elbise fiyatları 849.99 TL olmakla en özel gününüzde şıklığınızla imzanızı atabilirsiniz.

İmza takım elbise modelleri ve fiyatları seçeneklerinin yanında birçok kampanyalar ile şıklığı ve modernliğini kolayca elde edebileceksiniz.