Vera Delta yazar kasanın çok daha ötesinde zorunlu çıkarılan kanunların getirdiği yenilikçi piyasa da çıkardığı eft pos cihazıyla sektörde öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. TÜBİTAK onayını ilk alan ürün özelliğini taşıyan Vera Delta satışlarda kullanılacak tüm banka ve tüm kredi kartları için ödeme terminali ve veri ağını bulundurmaktadır.

Vera Delta şık ve ergonomik tasarımı ile küçük ve orta ölçekli tüm işletmelerde , ticari şirketlerde önemli derecede kolaylık sağlamaktadır. Temassız kartları okuyabilen ileri teknoloji özelliğinin yanında , ister masa üstü ister bir noktaya asılı ya da elde sürekli kullanılabilme özelliğine sahiptir ki bu sayede vera delta eft pos cihazınızı hem portatif hem de bir yerde sabit olarak kullanabilirsiniz. Yani eğer işletmenizde sipariş alıyorsanız siparişleri kapıda ödemek isteyen müşterilerinizin ayağına kadar pos cihazınızı götürebilir ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü yazar kasa ve pos cihazı işlemlerini banka ayırt etmeksizin yapan Vera Delta , renkli ekranı , grafikli veri sunma özelliği , arkada mavi beyaz müşteri aydınlatma sistemiyle göz alıcı bir cihazdır. Klavyesinde nakit , döviz ve kredi kartı ödeme detayları , ara toplam ve kısım tuşları ve 8 ayrı ayarlanabilir KDV oranı ile her türlü ürün ticaretinde kolaylıkla kullanılabilir. 20 yıl mali verileri saklama ve kullanabilme yeteneği ve yasar kasa fonksiyon tuşları mevcuttur.

MT Bilgi Teknolojileri tarafından ilk kez üretilen Vera Delta Eft pos cihazı kayıt dışı ekonomi miktarını düşürecektir. Bu ürünün piyasa da ki diğer ürünlerin fiyatlarına göre 1499 TL gibi çok daha uygun bir fiyata sahip olması ile birlikte rekabet anlayışını da tetiklemekte ve işletmeler için pozitif katkılar sunmaktadır.