Türkiye’ deki finans piyasaları hızla ilerleyişini sürdürmektedir. Hal böyle olunca da yatırımcılar hangi birine güveneceğini şaşırmış ve kararsızlıklar içerisinde ilerleyemez duruma gelmiştir. Kararsızlıklardan kurtulmak ve yatırım piyasasına güvenli bir adım atmak için, önde gelen yatırım kuruluşlarını sizler için araştırdık. Tanıtacağımız bu kuruluşlar SPK tarafından onay almış, yasal bir şekilde çalışmasını sürdürürken, en donanımlı yatırım araçlarına ve eşi bulunmaz fırsatlara imza atmıştır. Küçük- büyük, sermayeli- sermayesiz tüm yatırımcılar için uygun seçenekler aşağıda mevcuttur.

TURKISH FX

En düşük yatırım fiyatı 500 dolardan açılmaktadır. 5- 24 canlı destek hattı mevcuttur.

FINANSONLINE FX

Tüm paritelerde hızlı alım- satımlar yaptırabilmektedir. Komisyon ücreti almamaktadır. 5- 24 canlı destek hattı bulunmaktadır. CFD işlemlerinde Dar Spread özelliğini barındırmaktadır. 1: 100 kaldıraç oranı uygulayabilmektedir ve bu oran petrol için de geçerli olabilmektedir. Ücretsiz eğitim videoları hazır bir şekilde bulunmaktadır. Otomatik ve ücretsiz teknik analiz aracı mevcuttur. Deneme hesabı bulunmaktadır. İçinde 100.000 dolarlık sanal para hediyesi vardır. Paranızı riske atmadan piyasa eğitimi almış olacak ve tecrübe kazanarak gerçek hesaba geçişi sağlayacaksınız.

PRIME TRADE

Ücretsiz birebir eğitim sunmaktadır ve 5- 24 canlı destek hattı bulunmaktadır. Ücretsiz günlük piyasa analizleri sunarak hata payını sıfıra indirmeyi amaçlamaktadır.

INVEST FX

Tek bir fon üzerinden birçok yatırım aracına teklif verme şansı sunarak yatırımlarınızı çeşitlendirmektedir. Uzman ekip tarafından en yetkin analizlerle bilinçlendirme yapılmakta ve risk ve getiri tercihine göre size özel portfölye çıkarılmaktadır. Enflasyona karşı sizin için strateji oluşturulmaktadır. 5- 24 açık hizmeti bulunmaktadır.

 

IŞIK FX

 

24 saat açık bir hizmetle kaldıraç imkanını sizlerle paylaşmaktadır. Bunu tercih etmedeki birincil amaç minimum yatırma fiyatı için bir sınır getirmemiştir. En küçük yatırımcılar bile Forex’ ten faydalanabilecektir. SPK lisansı mevcuttur. Ücretsiz eğitimler verilmekte ve deneme hesabı bulunmaktadır. Demo hesabın içinde 100.000 dolar sanal para bulunmakta ve deneme hesabı kayıpları gerçek paranızı etkilemeyeceğinden size risk barındırmayacaktır. Yüzde sıfır komisyon ile çalışmaktadır. Hızlı para yatırma ve çekme işlemi mevcuttur.