Sık Uçan Yolcu Kartınızın Numarası Nedir?

Dünyanın her yeri sadece birkaç kart numarası uzağımızda artık! Neredeyse her yere gidilebilen uçaklar ile hem mesafeler hem de hava yolu şirketlerinin artışı ile fiyatlar azaldı. Bu yüzden her geçen gün birbirinin yenisi gelişmişi ve iddialısı hava limanları yapılıyor. Birçok firma yeni yeni seferler düzenliyor. Gerçekten tam bir rekabet ortamı!

Eğer sizlerde sık sık uçakla seyahat ediyorsanız sizin de elbette bir yolcu kartınız var demektir. Peki sık uçan yolcu kartınızın numarası nedir? Hep aklınızı kurcalayıp her seferinde ikileme düştüğünüz bu numara; sizlere bedava uçuş kazandırmak hem uçuşlarınızda hem de alışverişlerinizde kullanmanız için tasarlanmıştır.

uçan yolcu kartı

İşte bu kartların üzerinde yer alan kartın kime ait olduğunu koduyla belirlenen numaradır. Genellikle adınızın altında yer alan bu numara kartınız kaybolduğunda isim yüzünden bir karışıklık yaratmadan size geri dönebilir. Tıpkı kredi kartı işlemi görürken sizlere uçuşlarda kolaylık sağlar. Sizler de sık sık uçuyorsanız hemen bu karta sahip olun ve avantajlarından faydalanmaya başlayın